Рівненська ОДА розвінчувала міфи про субсидію

З 1 травня 2018 року в Україні діє нова програма житлових субсидій. Вона є більш адресною і соціально справедливою. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії – її отримали

12:51 22.06.2018

Вічная пам'ять Сидорчуку Гаврилу Никифоровичу

Виконком Висоцької сільради з сумом сповіщає про те, що 15 червня 2018 року на 94 році життя пішов у вічність останній з   висоцьких воїнів Другої світової війни Гаврило Никифорович Сидорчук.

14:58 18.06.2018

Випускний бал у Висоцькому ДНЗ "Льонок"

У Висоцькому  закладі  дошкільної освіти «Льонок» 15 червня відбувся традиційний  випускний  бал. Цей день  святковий, радісний, веселий і сумний водночас. Зворушені батьки, схвильовані діти… Свято, коли діти прощаються з дитинством.  В дитсадочку дитинство летіло,

11:44 18.06.2018

Вітаємо команду Людинської школи   "Єдність" із  3-м загальнокомандним місцем на Всеукраїнському фізкультурно-патріотичному фестивалі " Козацький гарт 2018"

Вітаємо команду Людинської школи "Єдність" із 3-м загальнокомандним місцем на Всеукраїнському фізкультурно-патріотичному фестивалі " Козацький гарт 2018"

Цьогоріч команда Людинської школи  "Єдність" представляла Дубровицький район на Всеукраїнському фізкультурно-патріотичному фестивалі " Козацький гарт 2018? ". Хлопці та дівчата брали участь у багатьох спортивних конкурсах де відзначилися призовими місцями, а саме: "Човниковий біг "(4×9) - 3 місце, "Перетягування линви" (хлопці)- 3 місце, " Стрибки у довжину з місця " - 8 місце, "Естафета "- 2 місце, "Стрибки на скакалці " (дівчата) - 4 місце, "Знавці історії " - 3 місце. Такі результати дали змогу  команді зайняти 3-тє загальнокомандне місце, серед 16 команд, які прибули до Пляшевої.

23:35 17.06.2018

Англомовний табір у Золотинській ЗОШ

З 28.05 по 11.06 на базі Золотинської школи працював англомовний табір "Edelweiss", до якого було залучено учнів 1-8 класів. Мовний табір дав можливість дітям вивчати англійську мову у цікавій формі, весело провести час разом із друзями, розвивати свої таланти, навчатися новому. Діти вивчили веселі руханки, чанти (Baby Shark, Happy Campers) створили тематичні постери (Healthy and junk food, Summer Holidays ), переглянули улюблені мультфільми англійською (Peppa Pig, Sponge Bob, Caillou ). Недоліком Вікторія Петрівна (начальник табору ) вбачає відсутність волонтера, оскільки спілкування з носієм мови - це найкращий метод вивчення іноземної мови.

13:27 14.06.2018