Лютий видався дуже вдалим для Вербівського НВК

Дата: 13.03.2020 09:40

Учні та вчителі брали участь у різних конкурсах і маємо хороші результати.

Від щирого серця вітаю Юдко Світлану Олександрівну, вчителя початкових класів, за зайняте ІІІ місце в районному конкурсі – ярмарку педагогічної творчості у номінації «Виховна робота». Бажаю, щоб Ваш методичний посібник «Стоп, булінг» достойно оцінили на обласному етапі даного конкурсу.

Вітаю Єфимову Анастасію, ученицю 9 класу, та її керівника Леоновець Інну Миколаївну за зайняте ІІ місце в районному огляді-конкурсі «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» (24 лютого).

Вітаю команду «Вибір», яка 26 лютого здобула ІІІ місце у районному етапі фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Дякую за підготовку Твардовській Христині Володимирівні.

Вітаю команду «Природоохоронці», яка 28 лютого здобула ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім». Дякую за підготовку Ксенжук Діані Миколаївні.