З Днем бухгалтера

Нехай математика життя поставить перед вами досить складні завдання: порахувати кількість щасливих миттєвостей і радісних посмішок, обсяг отриманої любові, уваги і турботи, відсоток досягнутого успіху і професіоналізму. Нехай статистика звітності б'є всі рекорди передбачуваного зростання добробуту ваших сімей, а здоров'я збільшується в геометричній прогресії.

10:49 16.07.2018

У гості на виставу до бібліотеки

Весело розпочався вчорашній день у Висоцькій ПШБ, адже  в гості завітали вихованці дитячого садочка ''Льонок'', котрим учасники лялькового теату показали  виставу ''Буває ж таке''. Ця казочка про дружбу та про те, що друзів не можна залишати в біді.

12:32 13.07.2018

«Реформування освіти в умовах децентралізації з урахуванням законодавства України та досвіду Республіки Польща»

Саме таку назву носив перший тренінг із задекларованих чотирьох за підсумками навчальної поїздки до Польщі делегації освітян Рівненщини у травні 2018 року за Програмою «ULEAD з Європою» / ULEAD with Europe, Solidarity Fund PL Kyiv та шведсько-українським проектом SALAR / SKL International / Support to Decentralization in Ukraine Project.

09:14 27.06.2018