Дата: від до Скинути

«Реформування освіти в умовах децентралізації з урахуванням законодавства України та досвіду Республіки Польща»

Саме таку назву носив перший тренінг із задекларованих чотирьох за підсумками навчальної поїздки до Польщі делегації освітян Рівненщини у травні 2018 року за Програмою «ULEAD з Європою» / ULEAD with Europe, Solidarity Fund PL Kyiv та шведсько-українським проектом SALAR / SKL International / Support to Decentralization in Ukraine Project.

09:14 27.06.2018

День молоді  у с. Висоцьк

День молоді у с. Висоцьк

24.06. 2018 року у Висоцькому СБК було проведено культурно-розважальну програму до Дня молоді.

16:53 26.06.2018

Святкування Дня молоді

24 червня 2018 року в Україні святкують День молоді. Це святовстановлене в 1994 році Указом президента України № 323/94 за ініціативою молодіжних об'єднань і організацій. У багатьох містах нашої країни в цей день проходять фестивалі, ярмарки та арт-заходу.

15:04 25.06.2018

З Днем державного службовця!

Бажаємо злагоди Вам та натхненя, Ясного майбутнього та сьогодення, В роботі комфорту, енергії, миру, В душі рівноваги та міцної віри. Всілякі гаразди хай щастю сприяють, А мужні серця Ваші втоми не знають, Хай Вас не торкаються труднощі жодні, Усіх держслужбовців вітаєм сьогодні!

09:25 23.06.2018