Акція до Всеукраїнського Дня всиновлення

28 вересня до Всеукраїнського Дня всиновлення, яке Україна відзначатиме вже цієї неділі  у Золотинській ЗОШ І-ІІ ст. провели акцію під гаслом «Усиновлення – це любов назавжди». До акції були залученні учні 4 класу, які активно взяли участь. Метою такої акції є привернення уваги до дітей-сиріт та дітей, яких свого часу позбавили батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.

17:34 08.10.2018

Бабин Яр

28 вересня до Дня пам’яті трагедії Бабиного Яру у Золотинській школі була проведена виховна година "Бабин Яр… Полюс нелюдськості…" Наша пам'ять. Одна з найстрашніших сторінок літопису зла та страждань, написана людською кров’ю».

17:33 08.10.2018

Конкурс читців-гумористів "Поліські пересмішники" у Висоцькій школі

Цьогоріч, у конкурсі прийняли участь 11 учнів із 4-10 класів.  «Пересмішники» вразили розмаїттям байок, гуморесок та інсценізацій, адже жодна не повторювалася і була старанно підібрана. Твори були дотепними та цікавими. Майстерно виступили учні 6 та 10 класів.

17:28 08.10.2018

День учителя у Висоцькій школі

Святкова атмосфера панувала із самого ранку. Подвір'я школи наповнила музика, кожного вчителя учні зустрічали вітальними словами та щирими усмішками. Приємно було читати вітальні листівки та дивитись відеозвернення від випускників школи.

17:25 08.10.2018

З Днем вчителя!!!

Прийміть сердечні вітання з Вашим  професійним святом – Днем вчителя!

10:07 05.10.2018