ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ

Дата: 15.09.2020 22:22

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ

Дубровицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє,                 що з 17 вересня цього року на території Дубровицького району розпочнеться кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак ) проти СКАЗУ шляхом розповсюдження приманок з вакциною із літаків.

Розповсюдження приманок відбуватиметься над лісовим та польовими угіддями Дубровицького району, поза територіями населених пунктів та водойм. Коли жителі побачать літаки АН-2, який розкидає приманки, просимо не хвилюватись.

Приманка безпечна для людей і тварин. Вона ає вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку, із різьким запахом м’ясо-кісткового борошна. Всередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

ПРОХАННЯ ДО ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ: ПРИ ВИЯВЛЕННІ ПРИМАНОК - НЕ БРАТИ ЇХ РУКАМИ І НЕ ПЕРЕНОСИТИ З МІСЦЯ НА МІСЦЕ, ТИМ БІЛЬШЕ ПРИНОСИТИ ДОДОМУ. ОСОБЛИВЕ ПРОХАННЯ6 ЗАСТРЕГТИ СВОЇХ ДІТЕЙ, ЩОБ ПРИ ЗНАЙДЕННІ ПРИМАНОК З ВАКЦИНОЮ НЕ ГРИЛИСЯ НЕЮ, А ТИМ БІЛЬШЕ НЕ ПРОБУВАЛИ ЇЇ РОЗЛАМАТИ.

Сама приманка має такий вигляд: На Вінниччині хижаків вакцинують від сказу та регулюють їхню чисельність