ФЛЕШМОБ-КОНКУРС серед шкіл

В рамках конкурсу «ФЛЕШМОБ-КОНКУРС серед шкіл» Золотинська школа не стала осторонь. Конкурс проводиться за ініціативи громадської організації «Батьки за вакцинацію», за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я. Конкурсна робота представляє собою відеоролик, зміст якого стосується користі та важливості щеплень.

14:45 15.11.2018

Оголошення

Висоцька сільська рада повідомляє, що 18 грудня  2018 року о 12:00 у залі судових засідань Рівненського окружного адміністративного суду  (за адресою м. Рівне , вул.16 липня ,8) відбудеться підготовче судове засідання по справі за адміністративним позовом Турумкулова Турара Тураровича  до Висоцької сільської ради  про визнання протиправним та скасування рішення №107 Висоцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельного податку на території Висоцької сільської ради» від 27.01.2018 року

15:26 14.11.2018

Тематичний захід у 2 класі Золтинської ЗОШ "Наша мова - пісня світанкова"

РІДНА МОВА Спитай себе, дитино, хто ти є, І в серці обізветься рідна мова; І в голосі яснім ім'я твоє Просяє, наче зірка світанкова. З родинного гнізда, немов пташа, Ти полетиш, де світу далечизна, Та в рідній мові буде вся душа І вся твоя дорога, вся Вітчизна. У просторах, яким немає меж, Не згубишся, як на вітрах полова. Моря перелетиш і не впадеш,                                                                                       Допоки буде в серці рідна мова.

12:27 14.11.2018

День села у Рудні

«Пахне рідне село : і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…..».

12:04 13.11.2018

Підтвердженно звання "народний аматорський вокальний ансамбль "Журбина" клубу с. Людинь"

2 листопада у Сарненському міському будинку культури відбувся звітний концерт  народних аматорських колективів перед комісією з Рівненської області на підтвердження або присвоєння звання «народний (зразковий) аматорський колектив».

09:40 05.11.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Висоцька сільська рада на конкурсній основі здає в оренду нежитлові приміщення І- го поверху сільської ради загальною площею 40.3 м.кв.

10:33 15.10.2018