День Перемоги

Вже стільки літ і стільки зим, Як відгримів той бій кривавий, Вони ж ще там, на полі слави, Уклін їм, мертвим і живим!

10:18 10.05.2018

Конкурс малюнків "Охорона праці очима дітей"

Прекрасна мить. Усі щасливі, бо отримали солодощі від провідного інженера з охорони праці Висоцького лісгоспу Юдка Сергія Олександровича. Учні  Висоцької школи (38 осіб) брали активну участь у конкурсі малюнків "Охорона праці очима дітей". Тут переможців і переможених не було. Кожна дитина помічена і оцінена. Дякуємо організаторам конкурсу за розуміння і надану школярам можливість відчути себе справжнім художником.

12:32 08.05.2018

Завчасно підготуйте документи на ЗНО-2018!

Кожен, хто зареєстрований для участі в ЗНО-2018, отримав від Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти конверт із документами, що містив:

22:28 05.05.2018