"Книгоманія-2018"

У житті кожного з нас велику роль відіграє книга – це порадник і вчитель, це скарбниця мудрості й людського досвіду. Саме через читання, через книги підвищується рівень культурної компетентності не лише дітей, а і дорослих, розвиваються комунікативні навички та критичне мислення. Тому з метою залучення діток до читання, підвищення суспільного значення й ролі  бібліотек 11 квітня  2018 року на базі Дубровицької районної бібліотеки для дітей відбувся конкурсу «Книгоманія – 2018». У ньому взяли участь  учні 6-7 класів Дубровицького району. Журі   конкурсу оцінювало Читацький щоденник конкурсантів, уміння цікаво розповісти про будь-яку з прочитаних книг, які не входять до шкільної програми.

16:22 11.04.2018

Вітаємо переможців олімпіади «Знавці Біблії»

4 квітня 2018 року на базі Зарічненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів зібралося понад 200 учнів із Зарічненського та Дубровицького районів для того, щоб написати олімпіаду «Знавці Біблії».

16:58 10.04.2018

З Великондем!!!

Христос Воскрес!    Від щирого серця вітаємо Вас з Воскресінням Христовим. Нехай царюють у Ваших серцях радість і душевний спокій!Хай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими!!!

13:24 08.04.2018

День науки у Висоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

22 березня, в рамках дня зарубіжної літератури, учителями-предметниками Висоцької ЗОШ були проведені позакласні заходи з метою залучення учнів до найвищих досягнень національної та світової літератури і культури,  розвитку творчих здібностей учнів, високої читацької та загальної культури.

14:24 05.04.2018

БЛАГОДІЙНА  АКЦІЯ  У ЗОЛОТИНСЬКІЙ ЗОШ

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ У ЗОЛОТИНСЬКІЙ ЗОШ

Наближається світле свято Христового Воскресіння і для кожного з нас це свято сподівань на світле та щасливе майбутнє. Та,мабуть, найбільше цього хочуть бійці АТО, які вже втомилися стріляти, мерзнути, дивитися як помирають їх друзі. А щоб цей день був для них теплішим, світлішим, учні нашої школи долучилися до благодійної акції «Великодній кошик воїнам АТО». Діти виготовляти листівки з теплими словами-побажаннями та символи свята. Ми пишаємося нашими захисниками, нехай великодні кошики допоможуть їм відчути справжнє свято. МИРУ УСІМ!!!

23:08 02.04.2018

День сміху

Щирий сміх продовжує життя. Як чудово, коли розмірені сірі будні можна прикрасити позитивом, сміхом і яскравими фарбами   чудовим  квітневим святом – Днем сміху.

13:03 02.04.2018