Тиждень безпеки дорожньго руху
Дата: 25.11.2019 12:42
Кількість переглядів: 270
Протягом 11-15 листопада у Людинській школі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Всі заходи, які проходили протягом тижня, були спрямовані на формування безпечної поведінкидітей на дорогах.
Шкільний бібліотекар підготувала виставку інформаційних матеріалів "Правила дорожні знать повинен кожен".
На годинах класного керівника проведено бесіди-інструктажі про правила дорожнього руху.
А для школярів 1-4 класів учні 11 класу підготували та провели заняття "Ми - пішоходи", вікторину "Подумай , відгадай" та гру-інструктаж "Абетка доріг".