Дубровицьке управління Сарненської філії Рівненського обласного  центру зайнятості інформує

Дата: 01.07.2024 19:19

Навчаємо професій у липні

У  липні2024  року в Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості планується навчання за такими професіями:

Офіціант (Навчальне відділення у м. Рівне, Підкови, 17а) – початок навчання 2 липня , термін навчання – 5,5 міс.

Машиніст (кочегар) котельні (Сарненське навчальне відділення) – початок навчання 3 липня , термін – 3,2 міс.

Агент з організації туризму (Навчальне відділення у м. Рівне, вул. Підкови,17а) – початок навчання 3 липня, термін – 6,0 міс.

Тракторист – машиніст сг виробництва (категорія А1) (Олександрійське навчальне відділення) – початок навчання 4 липня , термін – 6,6 міс.

Технологія виконання косметичних процндур (Навчальна база м. Рівне, Підкови, 17а), початок навчання – 8 липня , термін навчання – 2,4 міс.

Касир торговельного залу (Навчальна база м. Рівне, Пирогова, 8) – початок навчання 8 липня, термін – 6,6 міс.

Тракторист – машиніст сг виробництва (категорія А1) (Олександрійське навчальне відділення) – початок навчання 8 липня , термін – 6,6 міс.

Машиніст (кочегар) котельні (Навчальна база м. Рівне, Пирогова, 8) – початок навчання 9 липня , термін – 3,2 міс.

Організація власної справи (Навчальна база м. Рівне, Пирогова, 8) початок навчання – 10 липня, термін навчання – 0,5 міс.

Тестування програмного забезпечення (Навчальна база м. Рівне, Пирогова, 8) початок навчання – 16 липня, термін навчання – 2 міс.

Водій автотранспортних засобів (категорія «СЕ») (Олександрійське навчальне відділення), початок навчання – 17 липня , термін навчання – 1,5 міс.

Лицювальник –плиточник  (Навчальна база м. Рівне, Пирогова, 8) – початок навчання 23 липня , термін – 5 міс.

Комп’ютеризований бухгалтерський облік (Навчальна база м. Рівне, Пирогова, 8) початок навчання – 23  липня, термін навчання – 2 міс.

Верстатник деревообробних верстатів (Олександрійське навчальне відділення) – початок навчання 24 липня , термін – 2,7 міс.

Водій автотранспортних засобів (категорія «С») (Олександрійське навчальне відділення), початок навчання – 30 липня , термін навчання – 3,2  міс.

За детальною консультацією звертайтеся до Дубровицького управління   Сарненської  філії Рівненського обласного центру зайнятості за адресою: м. Дубровиця,                                  вул Гольшанських, буд.23а