З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2024 09:11

Шановні жителі громади!

Від імені Висоцької сільської ради, виконавчого комітету щиро вітаємо Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.

Цей документ увібрав в себе віковий законотворчий досвід українців і волю нашого народу самостійно творити свою долю, впорядковувати державне життя, реалізовувати невичерпний потенціал Нації.

Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні – особливо непросто, адже, ствердивши соборність та свободу більш ніж два десятки років тому, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій та підступній війні з агресором.

У цей урочистий день щиросердно бажаємо Вам добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбуття рідної України!

Тож маємо набратися терпіння і віри. Мусимо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!