Державний аграрний реєстр розпочинає прийом заявок

Дата: 25.06.2024 12:58

УВАГА!!! Державний аграрний реєстр розпочинає прийом заявок на утримання державної допомоги за трьома напрямами.

З 25 червня заявки реєструватимуть аграрії на утримання 4 тис.грн. субсидії на 1 га с/г угідь (від 1 до 120 га.)

З 27 червня в ДАРі прийматимуть заявки на субсидії для господарників, які утримують від 3 до 100 корів в сумі 7 тис. грн. на кожну голову. Також можна подавати заявки аграріям, які утримують маточне поголів`я кіз та/або овець від 5 до 500 голів – у розмірі 2 тис. грн. на одну голову.

Для отримання бюджетних коштів відомості про отримувача повинні бути внесені до Державного аграрного реєстру.

Доступ (реєстрація) до ДАР:www.dar.gov.ua

За консультацією, щодо реєстрації та поданні заявок в ДАРі, можете звертатися у відділ земельних ресурсів, комунальної власності, містобудування і архітектури Висоцької сільської ради.

Фото без описуФото без опису