Співчуття

Дата: 20.06.2024 14:32

Висловлюємо щирі співчуття – начальнику відділу юридичного забезпечення діяльності ради, організаційно-кадрової роботи та мобілізаційної роботи Висоцької сільської ради Ользі ТИНКО з приводу тяжкої втрати – загибелі на війні чоловіка Йосипа ТИНКА.  Молодший сержант Йосип ТИНКО загинув при виконанні бойового завдання на Авдіївському напрямку.

Висоцька сільська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус та уся громада в цей гіркий час висловлюють Вам щирі співчуття. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини – це велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.  Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій душі загиблого!

Вічна пам'ять Йосипу Даниловичу, справжньому Герою, який жив і помер, захищаючи нашу Україну і кожного з нас!

Царство небесне!

Фото без описуФото без опису