Дата: 01.06.2024 11:51

День захисту дітей - це день, який призначений для вшанування та захисту прав дітей. В Україні цей день відзначається щорічно 1 червня.

Уже третій рік День захисту дітей ми зустрічаємо в умовах війни. Сьогодення сучасних дітей в Україні - тяжке, воно наповнило словосполучення «захист дітей» справжнім сенсом.

Головна мета Дня захисту дітей - забезпечення безпеки, благополуччя та гармонійного розвитку кожної дитини. В цей день також акцентується увага на проблемах, з якими стикаються діти у сучасному світі, таких як дитяча праця, насильство, зловживання, соціальна незахищеність та інші проблеми.

Навіть в умовах війни важливо забезпечити дітям безпечне та щасливе дитинство. В такий час всі діти потребують підтримки та захисту. Особливо важливим це свято здається під час війни. В Україні гинуть діти, маленькі українці втрачають своїх батьків та свої домівки, у них немає звичного дитинства. Війна вже забирає життя українських діток. На жаль, значна частина дітей і наразі перебуває у небезпеці.

Діти – це найголовніше, що мають дорослі. Наш обов’язок зробити все можливе і неможливе, аби кожна дитина відчувала захист, безпеку, підтримку, турботу та любов. Ми маємо докласти максимум зусиль, щоб наші діти жили у мирній країні, адже вони – продовження кожного з нас. Вони – майбутнє України.

Нехай кожна дитина живе у люблячій сім’ї і має щасливе та безтурботне дитинство.