23 травня - День Героїв!!!

Дата: 24.05.2024 10:30

23 травня в Україні відзначають День Героїв — борців за свободу країни, починаючи від лицарів часів Київської Русі і до учасників Революції Гідності, бійців АТО/ООС на Донбасі, нинішніх захисників України.

У населених пунктах Висоцької громади були проведені мітинги-реквієми за загиблими з хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятних банерів Героям, які загинули в російсько-українській війні. Також в цей день вшанували пам'ять першого сотенного УПА Івана (Григорія) Перегійняка-«Коробки», могила якого знаходиться у лісі біля села Бродець.

Низько вклоняємося і сотням безіменних синів, які полягли в рідну землю безталанної України у різні часи, сміливим Воїнам Світла, що воювали за віру і волю України і поклали на п’єдестал перемоги найдорожче – своє життя.

Вічна пам‘ять кожному Герою та низький їм уклін!

Слава Україні!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуГероям Слава!