Конкурс малюнків "Щасливе дитинство"

Дата: 20.05.2024 15:29

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

ВСІМ! ВСІМ! ВСІМ!

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей сектор освіти, культури, молоді та спорту Висоцької сільської ради оголошує конкурс малюнків «Щасливе дитинство»!!!🪅🎨

ПОЛОЖЕННЯ

про конкурс дитячого малюнка «Щасливе дитинство» до Міжнародного Дня захисту дітей

І. Загальні положення

1.1. Конкурс дитячого малюнка «Щасливе дитинство» (далі - Конкурс) приурочений Міжнародному Дню захисту дітей.

1.2. Мета Конкурсу - візуалізація і матеріалізація ідей щасливого дитинства в Україні, соціалізація дітей в умовах війни, мотивація в очікуванні мирного життя, розвиток дитячої творчості, виховання національно-патріотичних почуттів та любові до України, надання можливості дітям висловити думки і власне світобачення через малюнки, проявляючи свою творчість, креативність та оригінальність.

1.3. Організатори конкурсу: сектор освіти, культури, молоді та спорту Висоцької сільської ради.

ІІ. Умови Конкурсу

2.1. У Конкурсі беруть участь діти від 3 до 16 років, у 3-х вікових категоріях:

1) Молодша категорія (3-6 років включно);

2) Середня категорія (7-12 років включно);

3) Старша категорія (13 -16 років включно).

2.2. Конкурс проводиться з 20 травня до 28 травня.

2.3. На Конкурс приймаються індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу.

2.4. Учасники Конкурсу кожної вікової категорії готують малюнок формату А-4, виконані в довільній графічній, живописній формах, олівцями, фломастерами, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.

ІІІ. Перебіг Конкурсу

3.1. Малюнки, виготовлені учасниками Конкурсу направляються до закладу освіти за місцем проживання, який доставляє зібрані роботи у сектор освіти, культури, молоді та спорту Висоцької сільської ради, не пізніше 28 травня 2024 року для підбиття підсумків Конкурсу.

3.2. На зворотньому боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити українською мовою: (ПІБ, вік, контактний телефон, домашня адреса, назва закладу освіти).

VI. Визначення та відзначення переможців Конкурсу

4.1. Журі оцінює роботи, що надійшли та визначає переможців. Їх буде відзначено дипломами та солодкими презентами.

4.2. Для переможців Конкурсу в кожній віковій категорії встановлюються І, ІІ, ІІІ місця.

4.3. Результати Конкурсу оприлюднюються на офіційному сайті Висоцької сільської ради та у соціальних мережах.