З Днем сім`ї!!!

Дата: 15.05.2024 09:16

Сім'я - головна цінність в нашому житті. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги та солідарності.

Від імені Висоцької сільської ради, виконавчого комітету прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем сім'ї! Рідні та близькі люди — це справжня цінність у нашому житті. У всі часи любов і повага до батьків були основою народної моралі і найвищим законом. У родині навчаємося любові і добру, вчимося шанувати свій рід, свою землю, протистояти життєвим негараздам, захищатися.

Нажаль, сьогодні, проблеми української сім’ї загострились через нахабне воєнне вторгнення росії. Українські родини втрачають найкращих синів і дочок, багато дітей залишаються сиротами.

Тож нехай сім'я завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в неприємностях. Нехай підтримка найрідніших допомагає впоратися з будь-якими труднощами і здобути мир та процвітання нашій країні!