День Європи в Україні

Дата: 09.05.2024 09:26

9 травня Україна разом з європейською спільнотою відзначає День Європи. На офіційному рівні  свято започатковане у минулому році, відповідно до Указу Президента «Про День Європи».

Разом  з Європейським Союзом  та іншими країнами світу Україна  підтримує  загальноєвропейські цінності -  мир, свободу, демократію,  верховенство права.  Саме  за ці принципи  ми боремося з російськими окупантами, відстоюючи  територіальну цілісність та право жити по-європейськи.

Для України День Європи – це гарна можливість висловити  подяку країнам- членам Європейського Союзу за підтримку та допомогу у боротьбі з російською агресією, за прихисток, який дала Європа нашим співгромадянам.

Вибір українського суспільства – бути в європейській родині,  консолідувати зусилля задля мирного життя без війни і диктатури. Віримо у європейське майбутнє України. З Днем Європи, Україно!