13 квітня - річниця загибелі Тинка Бориса Адамовича

Дата: 12.04.2024 16:16

13 квітня буде рік, як не стало відважного Захисника України – ТИНКА Бориса Адамовича, жителя села Людинь. Він мужньо пішов у бій і загинув, захищаючи Україну та кожного з нас.

Народився Борис 24 жовтня 1982 в хорошій дружній родині. Зростав добрим, працьовитим, старанним хлопчиком. Середню освіту здобув у Людинській школі. Далі вступив до Дубровицького СПТУ №6, де здобув професію столяра. Довгий час працював у місцевому колгоспі та в Людинському лісництві. Планував, мріяв, з оптимізмом дивився у майбутнє.

10 січня 2023 року був призваний до лав Збройних Сил України. Військові навчання проходив у м. Житомир. Згодом був направлений на військову підготовку до Великобританії. Борис Тинко – помічник гранатометника 79 бригади десантно-штурмових військ. З 2 березня знаходився на передових позиціях, сумлінно виконував поставлені перед ним бойові задачі, мав сильну волю та сталеву віру в перемогу.

Загинув наш Герой 13 квітня 2023 року, виконуючи бойове завдання поблизу населеного пункту Новомихайлівка Донецької області.

Війна забирає найкращих, справжніх патріотів, які ні хвилини не вагаючись, стали на захист України.

Господи, як же болить! Коли гине цвіт української нації. Борис Тинко – справжній син України, мужній воїн, котрий обороняв наш сон, наші міста і села, наше майбутнє від російського агресора, який так нахабно та жорстоко увірвався у наше життя.

Сумно… Важко… Нестерпно боляче…

Указом Президента України Борис Тинко посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

З глибокою повагою та сумом  у серці згадаємо в цей день нашого Героя Бориса.

Вшануймо пам'ять про нього молитвою та хвилиною мовчання.

Дякуємо тобі, наш Герою!

Вічна пам'ять Захиснику України, який не шкодуючи власного життя, захищав наш мирний сон і наше майбутнє.

Царство небесне!

Низький уклін і вічна слава!