День пам`яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 09:51

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

День Героїв Небесної Сотні – це увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

В цей день ми вшановуємо тих, хто віддав своє життя за гідність та свободу – героїв небесної сотні. Ці люди є уособленням громадянської та національної відваги й самовідданості. Вони сміливо віддали своє життя за волю та кращу долю України. Небесна Сотня стала прикладом самопожертви в ім’я вищих ідеалів, одним із яких була гідність. Це – Герої, які віддали своє життя за всіх нас, за загально-людські цінності, за захист прав людини.

Герої не вмирають, вони продовжують жити у наших серцях.

СЛАВА УКРАЇНІ!

СЛАВА ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ!