Дата: 19.02.2024 09:34

19 лютого - рівно рік, як зупинилося серце мужнього захисника України – ПЕРЕПЕЛИЦІ Максима Павловича. Захисник України - гідно виконував бойові завдання, сміливо захищав Україну та кожного з нас.

Максим народився в селі Висоцьк 03 березня 1997 року. В 2003 році пішов до 1 класу Висоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Після закінчення 9 класу вступив на навчання до Сарненського ВПУ №22 та здобув професію – механізатор. Так склалося життя, що за професією не судилося попрацювати.

Максим їздив на заробітки, адже хотів твердо стояти на ногах. Працював майстром з ремонтів у Києві та за кордоном. З оптимізмом дивився у майбутнє.

15 березня 2022 року був мобілізований до лав Збройних Сил України та стояв на захисті нашої країни у Донецькій області м. Бахмут, гідно виконував бойові завдання. Серце Максима зупинилося 19 лютого 2023 року під Миколаєвом.

Красивий, молодий, веселий та енергійний - саме так згадують Максима його друзі та односельці. Він був щирим юнаком з доброю душею, який при першому ж проханні біг на допомогу. Наш Герой поважав людей і цінував дружбу. Але війна забирає найкращих, справжніх патріотів, які ні хвилини не вагаючись, стали на захист України.

У пам`яті, рідних, друзів, побратимів Максим залишив добрий спомин позитивної та світлої людини, який захищав Україну та кожного з нас.

З глибокою повагою та сумом у серці згадаємо в цей день нашого Героя. Кожен, хто знав Максима – помоліться за упокій його душі. Вшануймо пам'ять про нього молитвою та хвилиною мовчання.

Дякуємо тобі, наш Герою!

Вічна пам'ять Захиснику України, який захищав наш мирний сон і наше майбутнє.

Царство небесне!

Низький уклін і вічна слава!