З Різдвом Христовим!!!

Дата: 25.12.2023 09:20

Шановні мешканці Висоцької громади!

Від імені Висоцької сільської ради, виконавчого комітету - прийміть найщиріші вітання із величним святом Різдва Христового! Нехай проміння Вифлеємської Зорі осяє ваші душі й серця Божим благословенням і світлом правди, а дзвінка колядка, лунаючи в кожній родині, наповнює нас любов’ю до ближнього та подарує довгоочікувану ПЕРЕМОГУ.

Зичимо Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

Нехай Божа милість та благословення осяють Ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Ваших оселях.

В цей день помолімося за тих, хто вже у засвітах святкує Різдво Христове, за безстрашних героїв, які віддали свої життя в боротьбі за Україну, за наших мужніх синів та доньок, які запалюватимуть різдвяну свічку на передовій, у бліндажах та окопах.

Хай Різдво Христове кріпить нашу Україну, дарує злагоду та достаток, об’єднує та надихає на нові звершення, починання і здобутки для процвітання України

Христос народився! Славімо Його!