З Днем села Рудня!!!

Дата: 10.11.2023 09:07

День села – найулюбленіше свято всіх мешканців. Це гарна нагода зануритися в історію кожного краю та привітати його жителів. А її, як відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна сільська праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку пошану.

Шановні жителі села Рудня, прийміть найщиріші вітання з нагоди прекрасного свята – Дня села!

Від імені Висоцької сільської ради, виконавчого комітету зичимо Вам та вашим родинам міцного здоров’я, добра, достатку, щастя, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та розумінням, достатком та любов`ю.

Тож нехай в цей світлий день на всіх нас зійде Божа благодать, душі наповняться любов`ю, а над нашою Україною засяє МИРНЕ небо.

Зі святом!!!