З Днем працівників соціальної сфери

Дата: 03.11.2023 16:07

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.

Кажуть добро повертається до людини сторицею. Про це, як ніхто, знають працівники соціальної сфери.

Від імені Висоцької сільської ради, виконавчого комітету вітаємо Вас, шановні працівники соціальної сфери, з професійним святом. Сьогодні всі теплі слова і побажання для Вас. Тож хочемо побажати Вам міцного здоров’я, терпіння і мудрості, домашнього затишку і тепла, достатку та добробуту.  Ви цього заслуговуєте, бо, покликані допомагати, нести в світ милосердя. Для багатьох з Вас слова Івана Франка — «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим», стали сенсом життя.

Важко навіть уявити - скільки Вами зроблено добрих справ за роки праці, скільки одиноких сердець знайшло прихисток, тепло і увагу завдяки вашій небайдужості і турботі.

Спасибі вам за розуміння, за самовіддану працю.

Зі святом!