Товариство Червоного Хреста України інформує

Дата: 02.11.2023 17:39

Розшукуєте рідних, близьких!

У разі втрати зв’язку зі своїми рідними внаслідок війни в Україні ви можете звернутися до Служби розшуку Товариства Червоного Хресту України у зручний для Вас спосіб:

Зателефонувати: +38(066)3641614

Написати листа на e-mail: rfl.rn@redcross.org.ua

Звернутися до найближчого офісу Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Ми дотримуємося принципів конфіденційності та нерозголошення особистої інформації.

Допомога надається безкоштовно.

Служба розшуку Товариства Червоного Хреста України нагадує прості правила, щоб попередити втрату зв’язку з рідними:

Запам`ятайте телефонні номери та електронні адреси членів Вашої родини.

Запишіть (запам’ятайте) ім`я користувача та пароль Ваших облікових записів в соціальних мережах.

Повідомте членам Вашої родини про обраний Вами маршрут в переміщення/евакуації.

Регулярно інформуйте членів Вашої родини про Ваші пересування та місця перебування.

Подорожуючи з дітьми, допоможіть їм запам`ятати важливу інформацію, наприклад, прізвища та імена батьків.