Річниця пам`яті Захисника України - Опанасика Олександра

Дата: 31.10.2023 09:34

31 жовтня - рік тому Висоцьку громаду сколихнула страшна звістка – про загибель Захисника України - ОПАНАСИКА Олександра Анатолійовича. Надворі стояла золота осінь. Було дуже боляче розуміти, що ще один Герой України відлетів журавликом у небо. Війна забирає найкращих.

Опанасик Олександр Анатолійович народився 18 вересня 1985 року в селі Висоцьк Дубровицького району Рівненської області. В 1991 році пішов до першого класу Висоцької загальноосвітньої школи. Далі навчався у Національному університі водного господарства та природокористування м. Рівне, де здобув професію інженера гідромеліоратора. При університеті закінчив військову кафедру та отримав звання «лейтенант». Після навчання працював в державному проектному інституті в м. Рівне.

У 2015 році був мобілізований та брав участь у зоні АТО в Донецькій, Луганській областях впродовж 2015-2016 років.

Працював, як ФОП, дуже любив свою справу, мав у цьому напрямку значні успіхи. Олександр був чудовим спеціалістом.

Коли розпочався повномаштабний наступ росії на Україну був мобілізований до лав ЗСУ. Олександр Опанасик, лейтенант з бойовим досвідом за плечима, був керівником підрозділу та героїчно загинув 31 жовтня 2022 року, виконуючи бойове завдання в Донецькій області під Бахмутом, село Спірне.

Наш захисник, як справжній герой, після страшного обстрілу ворогом позицій, вивів поранених бійців і виніс на собі загиблого побратима та знову повернувся на позицію до побратимів, де і загинув.

Він був справжнім, незламним, відчайдушним, патріотом своєї країни. У нього залишилися батьки, брат, сестра, дружина, яку дуже кохав, з якою мріяв про майбутніх дітей. Біль утрати обпікає душу.

У нашій пам’яті Олександр залишиться добрим, веселим, чуйним, щирим, відвертим, спокійним, співчутливим. Хорошим сином, братом, племінником. Справжньою опорою для рідних, колег, побратимів.

Опанасик Олександр Анатолійович нагороджений (посмертно) орденом «За мужність III ступеня, за особисту мужність виявлену у захисті державного сувернітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку» Указ ПрезидентаУкраїни номер 202 від 07 квітня 2023 року.

Світла і вічна пам’ять про Олександра назавжди лишиться в наших серцях. Вічна пам’ять Герою України!!!🕯

З глибокою повагою та сумом у серці згадаємо в цей день нашого Захисника України.

Вшануймо пам'ять про нього тихою молитвою та хвилиною мовчання.

Дякуємо тобі, наш мужній воїне!

Світла пам'ять!

Царство небесне!

Низький уклін і вічна слава!