З Днем української писемності та мови

Дата: 27.10.2023 09:22

День української писемності та мови, свято, яке своєю глибинною духовною суттю історично звеличує нашу націю!

Ми маємо безцінний дар: одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. Українська мова – мова нашого єднання, свободи, братерства, щирості та добра.

Покоління наших предків мріяли і виборювали своє право на українську мову. Бо наша мова і писемність — це основа у становленні народу і нації, що допомагала нам століттями берегти свою самобутність, передавати знання, пам’ятати про те, ким ми є. Ми горді нашою тисячолітньою традицією писемності, що сягає часів Київської Русі.

Українською мовою завжди промовляв дух нашої свободи, бо це мова великого волелюбного народу.

За всю свою історію українське слово зазнало заборон і цькувань, але нічого не змогло його вбити.

За нашу українську мову боролись, звеличували у своїх творах сини та доньки України – Тарас Шевченко, Григорій Сковорода, Іван Котляревський, Леся Українка й багато інших видатних українських письменників, вірних патріотів своєї Батьківщини!

Тож говорімо, читаймо, думаймо і творімо українською! Робімо українську мову модною і популярною! Хай рідне слово буде для всіх нас дороговказом!