Національний благодійний проект «Україна в моєму серці. Благодійники, меценати, волонтери»

Дата: 23.10.2023 16:27

Міжнародний благодійний фонд «Незламна українська нація» та український інформаційно-видавничий центр «Галактика» започаткували та розпочали підготовку Національного благодійного проекту «Україна в моєму серці. Благодійники, меценати, волонтери».

Захід проходить та приурочений Міжнародному дню волонтера. Він має за мету розповісти суспільству та відзначити на національному рівні тих, хто надає благодійну чи волонтерську допомогу, досягає значних успіхів та прикладає максимум зусиль для нашої спільної Перемоги над ворогом.

Організація та підготовка Проєкту проходить за рахунок реєстраційних внесків учасників і спонсорських коштів, частина яких спрямована на забезпечення запитів надісланих до Міжнародного благодійного фонду «Незламна українська нація» від ЗСУ та випуск презентаційного видання про реалії життя тих, хто наближає перемогу.

З врахуванням зазначеного, заявки на участь можуть подавати органи державної влади, місцевого самоврядування, безпосередньо самі благодійники та отримувачі допомоги, громадські організації, фізичні особи та інші.

Незважаючі на військові дії, просимо за можливості долучитися до ділової співпраці http://galaktika2005.com.ua, https://www.ukrainiannation.com.