Вітаємо з Днем захисника і захисниці України, Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва, Днем Української повстанської армії!

Дата: 01.10.2023 07:41

Традиційно в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День захисника та захисниць України, День українського козацтва, День створення Української повстанської армії.

В День захисника та захисниці ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання – захисника України та віддаємо данину шани і поваги тим, хто інтереси України, її державності поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних і близьких.

Шановні захисники та захисниці України!

Від імені Висоцької сільської ради, виконавчого комітету щиро бажаємо Вам щастя, козацького здоров’я, сили духу, родинної злагоди, сімейного затишку, оптимізму і миру! У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожної родини, до нашої рідної України. Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним, а любов до України й людська шана надихають на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові!

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського народу. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашої країни.

Слава Україні! Героям СЛАВА!