З прийдешнім святом - Днем працівників освіти!!!

Дата: 29.09.2023 11:35

В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у країну знань, науки, мудрості. Адже освіченість нації являється запорукою розвитку та процвітання держави.

Бути вчителем, вихователем, наставником – це наполеглива праця, яка збагачує світ мудрістю й знаннями, це мистецтво, обране за покликом серця. Від Вас залежить майбутнє нашої громади та  держави, вміння й бажання наших дітей  будувати сучасне суспільство. Ви допомагаєте здобувачам освіти проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях. Саме до Вас йдуть із проблемами та радощами наші діти.

Від імені Висоцької сільської ради, виконавчого комітету висловлюємо Вам щиру вдячність за Вашу  працю, творчий пошук,  добро і щедрість душі, високий професіоналізм, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

З професійним святом!

Низький уклін Вам, дорогі працівники освіти!