13 вересня - річниця загибелі Захисника України - КАРПІНСЬКОГО Анатолія Анатолійовича

Дата: 12.09.2023 17:15

Рік тому до нашої громади надійшла сумна та така тяжка  звістка – про загибель КАРПІНСЬКОГО Анатолія Анатолійовича.

Ніхто не вірив, надіялись що живий… Надія помирає останньою. Але ні…

Аналізи ДНК, опізнання, тривога, переживання, сильний біль… Повідомлення про виїзд кортежу з м. Рівне. Зустрічати вийшли всі люди, які його знали, з села та ближніх сіл. Зустрічали його живим коридором з квітами та сльозами на очах.

Анатолій КАРПІНСЬКИЙ був мобілізований до лав ЗСУ 29 березня 2022 року. В військову частину 4472, 57 бригада 42 батальйон 3 рота 2 взвод 1 механізоване відділення. Деякий час проходив навчання на полігоні. Далі боронив суверенітет та територіальну цілісність на сході України.

В періоді з 22 травня 2022 року по 08 липня 2022 року та 24 серпня 2022 року по 13 вересня 2022 року, брав участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави в смт. Сиротинне Луганської області,  м. Сіверськ,  м. Краматорськ, Донецької області, с. Троїцько –Сафонове  Миколаївської області.

Загинув у районі с. Сухий Ставок Бериславського району Херсонської області 13.09.2022р. внаслідок військових дій, інших вибухів та осколків (несумісних з життям травм тіла) внаслідок артилерійського обстрілу зі сторони військових формувань рф під час виконання бойових завдань.

З глибокою повагою та сумом  у серці згадаємо в цей день нашого Героя. Адже кожен, хто знав Анатолія буде його памятати дружнім та веселим, сином, братом, чоловіком, батьком та дідусем.

Вшануймо пам'ять про нього тихою молитвою та хвилиною мовчання.

Дякуємо тобі, наш мужній воїне!

Схиляємо голови перед пам`яттю справжнього Героя, котрий поповнив лави небесного війська.

Світла пам'ять!

Царство небесне!

Низький уклін і вічна слава!