Звістка про загибель Захисника України

Дата: 06.09.2023 09:34

До нашої громади, нажаль, знову надійшла сумна звістка про загибель – НЕСТЕРЧУКА Олександра Арсентійовича, 1969 року народження, жителя села Висоцьк. Захисник України загинув, внаслідок артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Берестове, Бахмутського району, Донецької області, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність.

Висоцька громада схиляє голови у глибокій скорботі та висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Дай Вам Боже сили пережити цю гірку втрату. Поділяємо Ваш смуток та біль.

Знову чорний птах війни своїм чорним крилом обірвав життя. Кожна втрата для громади – це величезне горе. Гинуть найкращі – справжні патріоти своєї країни.

Герої не вмирають. Вони продовжують жити у наших серцях. Вічна пам'ять, вдячність і слава загиблому Герою України, який віддав своє життя за мирне майбутнє кожного з нас.

Царство небесне!

Про час зустрічі кортежу з тілом Героя повідомимо пізніше.