З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2023 07:30

Шановні жителі Висоцької територіальної громади!

Дозвольте привітати Вас з найбільшим державним святом

ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Українська нація завжди прагнула жити вільно, бути господарями на своїй прекрасній землі, зі своїми традиціями та звичаями. Сьогодні Україну, як незалежну державу, знає весь світ, але на плечі нашого покоління впало випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність.

Наша країна – це наше все. Омріяна, оспівана в піснях, виплекана соняхом й калиною наша ненька, що зветься Україною. Ми усі разом і кожен особисто відповідальні за долю своєї країни. Тож єднаймося, допомагаймо один одному у цей нелегкий час.

Сьогодні схиляємо голову перед пам’яттю усіх українських воїнів-захисників, волонтерів, мирних мешканців, які своїм життям заплатили за нашу незалежність.

Дякуємо нашим захисникам, Збройним Силам України, усім мешканцям нашої громади, які сьогодні на фронті, які стоять на захисті своєї Батьківщини та наближають Перемогу.

З нагоди свята щиро зичимо всім нам миру та злагоди, достатку, міцного здоров’я, щедрої долі, мудрості, витримки, успіхів у справах заради процвітання незалежної України і її народу.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

Слава Україні! Героям слава!