З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2023 07:44

23 серпня – День Державного Прапора України. Синьо-жовтий стяг є особливим символом для українців, з яким десятки поколінь наших предків виборювали незалежність України. Його дві смуги синього та жовтого кольорів - об’єднують українців у будь-якому куточку світу в сильну та вільну націю. Наш обов’язок  як перед минулими, так і перед прийдешніми поколіннями – зробити все можливе, щоб наш Прапор гордо майорів довгі роки.

Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за Україну. Це символ єднання і можливість продемонструвати, ким ми є, звідки ми і наскільки пишаєшся своєю країною.

Від щирого серця бажаємо всім жителям миру та злагоди, здоров’я та довголіття, мирного неба над головою, добробуту кожному дому, процвітання  всій нашій Україні.

То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини і веде українців до Перемоги!