Гірка втрата...

Дата: 12.08.2023 16:30

Пекучий біль і гіркий смуток війни знову торкнувся Висоцької громади. Надійшла страшна звістка про загибель Захисника України – КОСТЮКА Василя Георгійовича, жителя с. Висоцьк, 1973 року народження. Василь сміливо став на захист Батьківщини за мирне небо та світле майбутнє наступних поколінь.

Висоцька сільська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус та уся громада в цей гіркий час висловлюють щирі співчуття дружині – Костюк Наталії Іванівній – директору Висоцького ЗДО «Льонок», рідним, близьким, друзям та колегам загиблого. Нажаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій душі загиблого!

Вічна пам'ять Василю Георгійовичу, справжньому Герою, який жив і помер, захищаючи нашу Україну і кожного з нас. І нехай Господь віддячить його рідним силою, мужністю та благословенням у цей скорботний час.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях, а згодом їхні імена навіки викарбуються в історії України.

Про дату та час зустрічі кортежу з тілом Захисника України повідомимо додатково.