Подяка за волонтерську діяльність

Дата: 19.07.2023 14:11

За численними проханнями військовослужбовців Збройних Сил України (Висоцької громади), їх близьких, від імені Висоцької сільської ради та Захисників України (що зверталися за допомогою) хочемо висловити подяку за волонтерську діяльність, спрямовану на підтримку Збройних Сил України – Тетяні ГАНЬКО та Оксані СТЕФАНЮК за їхню громадську позицію, патріотизм та невгамовно велике серце, адже незважаючи на  власну заклопотаність волонтерки знаходять час та гроші для кропіткої волонтерської роботи.

Ви робите неймовірне і неможливе, доправляючи найнеобхідніше на лінію фронту, не шкодуючи власних сил, часу та здоров`я. Захоплюємося Вами, ДЯКУЄМО та низько вклоняємося за добрі справи. Завдяки Вашій підтримці – воює не тільки зброя – воює український дух! Доземний уклін за небайдужість та добросердечність. Ваші вчинки наближають ПЕРЕМОГУ!