Висоцька сільська рада інформує!

Дата: 20.06.2023 10:46

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Віталія КОВАЛЯ від 12.06.2023 №269. на підставі статей 8, 15, 28 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та Законів України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Указів Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні (зі змінами), від 24 лютого 2022 року №69/2022 «Про загальну мобілізацію», постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2007 року №507-ДСК «Про затвердження Положення про раду оборони Автономної Республіки Крим і області» введено в дію рішення №24 ради оборони області від 12 червня 2023 року про заборону відвідування місцевим населенням прикордонних лісів та інших прикордонних зон у прикордонних з республікою білорусь територіальних громадах області з метою збору ягід, грибів, лікарських трав тощо. Обмеження діятимуть на північних територіях Локницької, Зарічненської, Висоцької, Миляцької, Старосільської  та Березівської територіальних громад.

В межах визначених повноважень, доручено вживати дії та заходи, зокрема процесуальні щодо виявлення та передачі військовій частині А7053 ЗСУ арештованого (вилученого) майна у кримінальних провадженнях, у тому числі автомобільної, інженерної техніки, мототехніки, мотопомп, необхідних для подолання наслідків техногенної катастрофи, спричиненої руйнуванням Каховської ГЕС.

ІЩЕ РАЗ НАГОЛОШУЄМО!!! У заміновані лісові зони, де діє заборона, заходити – ЗАБОРОНЕНО!!!

Це небезпечно для життя!!!