Оголошення про громадське обговорення

Дата: 17.05.2023 14:41

Відповідно до статті 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» , на підставі рішення Висоцької сільської ради від 18 листопада 2022 року № 676 «Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад», спільного розпорядження в.о. сільського голови Висоцької сільської ради та Сарненського міського голови від 28 лютого 2023 року № 17/49 «Про утворення  та затвердження комісії з підготовки проєкту договору про співробітництво Висоцької сільської територіальної громади  та Сарненської міської територіальної громади»,розпорядження в.о. сільського голови Висоцької сільської радивід 12 травня 2023 року № 52 «Про громадське обговорення проекту договору про співробітництво»,

Сектор освіти, культури, молоді та спорту Висоцької сільської  ради буде проводити громадське обговорення проекту договору про співробітництво Висоцької сільської територіальної громади та Сарненської міської територіальної громади у сфері освіти, у формі делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання декількох завдань з передачею їй відповідних ресурсів.

Громадське обговорення проводитиметься:

22 травня 2023 року о 11:00, за адресою: с. Висоцьк, вул. Богдана Хмельницького, 20.

Громадськість, у межах строку громадського обговорення, має право подати в письмовій чи усній формі зауваження та пропозиції. Одержані протягом встановленого строку пропозиції та зауваження підлягають обов’язковому розгляду та врахуванню чи вмотивованому відхиленні організатором громадських обговорень.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення — завідувач сектору освіти, культури, молоді та спорту Висоцької сільської ради, Щур Оксана Вікторівна.

Поштова адреса: 34111, с. Висоцьк, вул. Богдана Хмельницького, 20.

Електронна адреса: vysotsk_osvita.tg@ukr.net