ЩИРА ПОДЯКА ЗА БЛАГОУСТРІЙ!!!

Дата: 12.04.2023 16:20

Гарний настрій людей залежить від краси та чистоти навколо. Саме тому благоустрій має велике значення. За давньою традицією наших предків – найкраще це робити перед Великоднем.

Від імені Висоцької сільської ради хочемо подякувати всім, хто долучився до великого прибирання у Висоцькій громаді. Учасники всіх толок в наших населених пунктах, від школяра до пенсіонера, самовіддано та старанно працювали. Завдяки спільним зусиллям вдалося зробити чимало.

Висловлюється подяка усім жителям сіл, що не стояли осторонь, за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в  проведенні заходів з прибирання.  Усім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи. Хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля, благоустрою  нашої громади,  які цими днями не шкодували сил для виконання хоча й тяжкої, та все ж посильної і у підсумку – приємної для кожного чистотою й охайністю - місії.

Щира вдячність усім власникам техніки, за цю безкорисну допомогу нашій громаді. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка для нашої громади.

Місії виконано на відмінно.

Життя продовжується, а, отже, і місія чистоти – теж.