Чин поховання Захисника України - Холодька Миколи Сергійовича

Дата: 06.04.2023 17:16

Сьогодні, 6 квітня, відбувся чин поховання Захисника України – Холодька Миколи Сергійовича. Наш Герой поповнив лави небесного війська. Україна втратила іще одного вірного сина. Плачуть батьки, дружина, діти, плаче Висоцька громада, плаче небо… Невимовно важко на душі.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям. Щирі співчуття дружині загиблого з приводу тяжкої втрати. Щиросердечна подяка батькам, що виховали такого мужнього та сміливого сина. Дай Вам, Боже, сили пережити таке горе. Нехай Господь прийме Героя у свої обійми, втамує біль і заповнить пустку в душі.

Світлий спомин про Миколу назавжди залишиться в наших серцях, адже пам'ять – сильніша за смерть. Він був великим патріотом своєї країни. Його ім`я назавжди викарбується в історії України, як ім`я Героя, що віддав своє життя задля інших, заради майбутніх поколінь.  Спочивай з миром, Миколо!

Низький уклін українським воїнам-захисникам! Навіки будемо пам’ятати їх мужність і подвиг, проявлені в боротьбі з російським агресором.

Вічна пам'ять!

Царство небесне!