Про проведення щорічного Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2022» під гаслом «Благодійність на захисті України»

Дата: 31.03.2023 12:37

Нацсоцслужбою в межах компетенції опрацьовано лист Всеукраїнської благодійної організації „Асоціація Благодійників України” від 09.03.2023 № 14 щодо сприяння в проведенні щорічного Національного конкурсу „Благодійна Україна-2022” під гаслом „Благодійність на захисті України” (далі - Конкурс), засновником та організатором якого є зазначена організація.

Метою Конкурсу є всебічна підтримка волонтерського та благодійного руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

Завданнями Конкурсу є: популяризація благодійництва та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик; відзначення кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року; інформування суспільства про кращі практики благодійності; популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності та волонтерства, актуальність та суспільна значущість різнопланових реалізованих доброчинних проектів.

Основні колективні номінації:

1.  Благодійність великого бізнесу;
  2.  Благодійність середнього та малого бізнесу;
  3.  Корпоративна благодійність;
  4.  Колективне волонтерство;
  5.  Всеукраїнська благодійність;
  6.  Регіональна доброчинність;
  7.  Місцева доброчинність;

8.        Доброчинність в охороні здоров’я;

9.        Доброчинність у освіті та науці;

10.      Доброчинність у культурі та мистецтві;

11.      Доброчинність у соціальній сфері;

12.      Доброчинність у сфері екології та охорони довкілля;

13.      Доброчинність у захисті України;

14.      Доброчинність неурядового сектору;

15.      „Добро починається з тебе”;

16.     „Молодіжні доброчинні ініціативи”;

17.      Доброчинна акція року;

18.      Платформа добра”;

19.     „Інновації в доброчинній діяльності”.

20.     Індивідуальні номінації:

21.     Благодійник року.

22.     Волонтер року.

23.      Менеджер року у сфері доброчинності.

24.      Спеціальні номінації:

25.      Народний доброчинець.

26.      Медіа і доброчинність.

27.      Допомога з-за кордону.

Останній термін подачі заявок для участі в Конкурсі „Благодійна Україна- 2022” - 30 квітня 2023 року (включно).

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на офіційному сайті: https://blagoukraine.org, facebook: Blagodijna.Ukraina, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com.

Оргкомітет конкурсу: тел. +380671640411 (у робочий час).

Відповідно до Закону України „Про волонтерську діяльність”, реалізація державної політики у сфері волонтерської діяльності здійснюється, зокрема, органами державної влади та органами місцевого самоврядування.