РІК НЕЗЛАМНОСТІ

Дата: 24.02.2023 09:46

Сьогодні, 24 лютого 2023 року, рік НЕЗЛАМНОСТІ українського народи проти російських загарбників. Ми вистояли - ПЕРЕМОЖЕМО!

За останні 365 днів ми всі переживали багато складних подій. Це було дійсно тяжко для кожного українця. Жителі України стали міцнішими, стійкішими. Ми всі вдячні ЗСУ. Нашим захисникам вдалося відбити атаки ворога та відвоювати більшу частину захоплених ним територій.

Висоцька громада теж не стояла осторонь: збирали гроші на потреби війська, приймали внутрішньо переміщених осіб, неодноразово відправляли допомогу на Харківщину та Чернігівщину, плели маскувальні сітки, робили окопні свічки, готували їжу для військових, збирали мішки для блокпостів. Ніхто з жителів не був байдужим, кожен прагнув допомогти чим міг. Наші серця проймала гордість за людей, які несли домашню консервацію, овочі, фрукти, аби підтримати українців, яким скрутно. Кожен допомагав як міг.

На жаль, рік був тяжкий, багато чоловіків нашої громади пішли захищати Україну. Вони стали справжніми Воїнами Світла та Добра. Сумно, але не оминули громаду трагічні звістки. Пішли у вічність мужні Захисники України, які без вагання стали на її захист та віддали за свободу та кращу долю Батьківщини найцінніше – своє життя.

Шановні жителі громади, давайте сьогодні згадаємо всіх мужніх Воїнів-Героїв, які загинули, захищаючи Україну.

Герої не вмирають! Вони продовжують жити у наших серцях!

Слава Україні!

Героям Слава!