НАДІЙШЛА ЗВІСТКА ПРО СМЕРТЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 20.02.2023 17:16

І знову страшна звістка своїм чорним крилом огорнула Висоцьку громаду. Стало відомо, що зупинилося серце нашого земляка, Перепелиці Максима Павловича, 1997 року народження, жителя села Висоцьк. Ми втратили ще одного вірного сина України, який воював за мир в Україні та хотів кращої долі для нашої держави.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким загиблого нашого воїна-захисника. Розділяємо біль утрати та низько схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за найдорожчою для Вас людиною. Світлий спомин про земляка залишиться в наших серцях. Він назавжди залишиться відважним добровольцем, який захищав кожного з нас. Світла і вічна пам'ять Герою! Сумуємо всією громадою. Спочивай з миром, Максиме!

Слава Україні!

Героям Слава!

Про дату та час зустрічі кортежу з тілом Захисника України буде повідомлено пізніше.