Про розширення ринку клієнтів служби зайнятості

Дата: 07.02.2023 16:32

Попри всі існуючі проблеми та виклики, пов’язані з ситуацією в країні, Державна служба зайнятості продовжує дотримуватись визначеної мети – допомогти у працевлаштуванні всім, хто цього потребує. Адже зараз кожен працевлаштований українець, кожне новостворене робоче місце наближують нашу спільну перемогу.

З початком воєнних дій служба зайнятості максимально спростила та автоматизувала ряд послуг, запровадила нові сервіси та працювала над реалізацією урядових програм, спрямованих на працевлаштування та розвиток підприємництва.

У 2023 році Державна служба зайнятості продовжить змінюватися до вимог часу та удосконалювати активні програми зайнятості для підвищення конкурентоспроможності українців на ринку праці.

Основними пріоритетами в роботі Державної служби зайнятості у цьому році є:

• Запровадження нових та результативна реалізація вже діючих активних програм сприяння зайнятості населення. Серед них – професійне навчання ветеранів війни – учасників бойових дій на короткотермінових курсах в ЦПТО ДСЗ;
  • подальша цифровізація послуг та сервісів служби;
  • продовження реалізації програми щодо надання мікрогрантів на створення або розвиток власної справи;
  • подальша участь в «Армії відновлення». Адже кожен своєю працею також наближає нашу перемогу.

У разі звернення мешканців Висоцької ТГ до Дубровицького управління Сарненської філії Рівненського обласного центру зайнятості (соціально уразливі категорії населення, випускники шкіл, які бажають здобути професію, тощо), фахівці управління надаватимуть кожному з них в індивідуальному порядку послуги у відповідності до норм чинного законодавства України про зайнятість населення.