Кіберполіція інформує про проект «МRIYA» для об`єднання небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет

Дата: 17.01.2023 17:34

Департамент кіберполіції Національної поліції України спрямовує зусилля щодо протидії російській агресії в мережі «Інтернет», зокрема, кіберполіцією створено платформу «МRIYA», яка спрямована на протидію фейковим та проросійським ресурсам, а також протидії кремлівським медіа-пропагандистам, оскільки на даний час поширення правдивої інформації в мережі є критично-необхідним. На сьогодні даний проект являється найбільшою спільнотою, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в мережі «Інтернет».

Також у проекті є офіційний сайт, та декілька окремих ініціатив, а саме:

•  StopRussiaChannel (основний телеграм-канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування;
  •  @stopdrugsbot (бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами);
  •  Avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію);
  •  гра «Котяцький драйв» для підняття морального духу громадян та допомога ЗСУ інформування та залучення населення до співпраці в інформаційній протидії ворогу рф.

Проект "MRIYA" у форматі (pptx)