Увага! Важлива інформація!

Дата: 16.01.2023 15:26

До уваги жителів Висоцької громади!

У зв’язку з введенням воєнного стану, на виконання Наказу начальника Рівненської обласної військової адміністрації №37 від 23.03.2022 року «Про заборону відвідування населенням лісів і в`їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки у період воєнного стану, попереджаємо жителів Висоцької громади про недопущення будь-яких робіт, які могли б порушити систему інженерних загороджень у прикордонній смузі Висоцької громади та інформуємо про заборону на діяльність, що суперечить Наказу начальника Рівненської обласної військової адміністрації та наголошуємо щодо недопущення будь-якого втручання (псування, засипання, розбору, зняття та ін.) до вибухових та невибухових загороджень, а також щодо заборони пересування цивільних громадян та будь-якого цивільного транспорту в прикордонних територіях.