З Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2023 09:24

Шановні жителі Висоцької громади!

Від імені Висоцької сільської ради та виконавчого комітету прийміть найщиріші вітання із величним святом Різдва Христового! Воно сповнене віри, добра та світла. Це час вірити у дива та загадувати бажання. Віримо, що найзаповітніша мрія всіх українців  - про МИР та ПЕРЕМОГУ – здійсниться.

Різдво — це час сімейного спілкування та відпочинку. Воно завжди збирає разом дорослих та малих, бо є святом єднання, тепла та родинного затишку.

Бажаємо кожному жителю Висоцької громади відчути світлу радість Різдва, яка сповнює натхнення та віри у краще майбутнє. Добра та затишку вашим родинам, доброту нашій громаді та міцного здоров’я усім нам.

Тож, утверджуймо віру в нашу перемогу, а коли зійде на небі Вифлеємська зоря, помолімося за тих, хто вже у засвітах святкує Різдво Христове, за безстрашних героїв, які віддали свої життя в боротьбі за Україну, за наших мужніх синів та доньок, які запалюватимуть різдвяну свічку на передовій, у бліндажах та окопах.

З Різдвом Христовим!

Христос Рождається! Славімо Його!