До уваги жителів Висоцької громади

Дата: 05.12.2022 15:42

У зв’язку з введенням з 24.02.2022 воєнного стану в Україні, згідно Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року №64/2022, Висоцька сільська рада інформує населення, про виконання Наказу Начальника Рівненської обласної військової адміністрації №37 від 23.03.2022 року «Про заборону відвідування населенням лісів і в`їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки у період воєнного стану», а також недопущення будь-яких робіт, які могли б порушити систему інженерних загороджень у прикордонній смузі Висоцької громади.

Інформуємо, що недотримання заходів безпеки на цих ділянках може не тільки знизити нашу обороноздатність, але і призвести до людських жертв.