З Днем села Тумень

Дата: 08.11.2022 09:07

Шановні жителі села Тумень, від імені Висоцької сільської ради, виконавчого комітету  прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового  свята - Дня села.   Це особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось.

Відзначення Дня села  символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури .

На жаль, триває  війна… Важко всім Нестерпно боляче від втрат.  Але ми маємо триматися, бути сильними. Жити і працювати та вірити, що ВСЕ БУДЕ Україна!

В цей святковий день зичимо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних та близьких.

Нехай живе Ваше рідне село, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. Нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

Зі святом!

Виконавчий комітет Висоцької сільської ради